Zájezdy 2013

    Pravidelně navštěvujeme výstavu kompenzačních pomůcek v Olomouci. Na výstavě je předváděno mnoho nových pomůcek pro tělesně postižené. Zde si mohou zájemci objednat potřebné kompenzační pomůcky.

    Výbor MO navrhl členské schůzi, která návrh schválila, aby mimo zájemců z řad členů, jeli zdarma především úsekoví důvěrníci, kteří navštěvují nemocné členy a mohou jim předat informace z výstavy. Tím je plněn bod Sociálního programu a to bod 4) Podávat informace o zdravotních pomůckách a jejich realizaci + zajištění půjčování kompenzačních pomůcek od KV STP. Úsekoví důvěrníci proto, že při svých schůzích mají zároveň poradenské a klubové dny.

    V červenci organizuje jednodenní ozdravný pobyt na horách. Oblíbené místo je Jablunkov, kde se účastníci věnují také sběru borůvek. Jiní jdou na výšlap po okolí.

    V září organizujeme zájezd na historicky zajímavý objekt, spojený například s návštěvou solné jeskyně, ZOO, akvárií,....

    Sponzoři zájezdu jsou města a obce, jejichž obyvatelé jsou našími členy: MěÚ Orlová, MěÚ Petřvald, ObÚ Dětmarovice, ObÚ Dolní Lutyně